Tarihçe

Firmamz 2012 yılında KOLAŞ ALÜMİNYUM A.Ş. adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren, kaliteden taviz vermeden, aldığı işleri zamannda ve kusursuz teslim etme misyonu ile çalışmalarını sürdüren, bu misyonu ile bölgesinde örnek gösterilen bir firma olmanın gururuyla, çalışma hayatına devam etmektedir..

Üstlendiği projeledeki başarısı, güçlü mali yapısı ve deneyimli kadrosu ile sektöründe önemli bir konumu KOLAŞ ALÜMİNYUM A.Ş. geleceğe güvenle bakmaktadır.Firmamız bünyesindeki yetişmiş tecrübeli teknik ekibimiz, maine ve ekipmanlarımız ile Alüminyum ve PVC sektöründe yapılması gereken tüm uygulamaları başarıyla gerçekleştime, planlama, detay çözme, üretim ve montaj aşamalarında mimarların ve nihai tüketicilerin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Firmamız, deneyimli üretim ve montaj ekibi ile yurdumuzun her köşesinde birçok projeye imza atmıştır. Ekibimizin temekl değerleri Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve güvenidir. Satış ve satış sonrası firmamızın vermş oluuğu teknik hizmet ve dedstek her zaman kalite ve güvenin simgesi olmuştur.